Služby

Navrhneme ideální řešení

Poskytujeme služby v oblasti pronájmu zastřešujících systémů pro různé typy venkovních akcí, jako jsou svatby, módní přehlídky, koncerty, firemní večírky, osvětlení budov nebo koncerty. Naše zastřešující systémy jsou k dispozici v různých rozměrech a nosnostech a splňují všechny potřebné statické posudky a normy.

Kromě toho poskytujeme kompletní servis v oblasti technického zabezpečení kulturních akcí, jako jsou společenské události, koncerty, festivaly, konference, televizní pořady a další. Naše široké a komplexní spektrum služeb nám umožňuje najít ideální řešení pro vaši akci. Pokud máte konkrétní představu o svém eventu, neváhejte nás kontaktovat a společně najdeme optimální řešení.

 

NÁVRH SVĚTELNÉ SCÉNY

Návrh je specifický pro každou scénu. Rádi vám poradíme a navrhneme optimální sestavu světelné scény přímo na míru vaší akci. Pro lepší inspiraci se můžete podívat do naší fotogalerie na již realizované projekty. Pro optimální návrh světelné scény je kromě kvalitní techniky nezbytná spolupráce se zadavatelem.

ZASTŘEŠOVACÍ SYSTÉMY

Realizujeme zastřešení pódií různých velikostí. Zastřešení je sestaveno z jednotlivých dílů, které umožňují větší variabilitu. Nejčastěji používanými variantami jsou rozměry 6x5m, 8x6m,9x7m,13x11m,17x13m. Naše firma se podílela na technickém zabezpečení mnoha akcí a festivalů. Prohlédněte si naše reference.

SVĚTELNÁ, ZVUKOVÁ A LED TECHNIKA

Osvětlovací technika patří mezi jedno z našich hlavních zaměření. Zajišťujeme kompletní služby pro realizaci firemních eventů, mode show, natáčení reklam a video-klipů, sportovních a společenských akcí. Kvalitní osvětlovací technika je, stejně jako ozvučovací technika, důležitým faktorem úspěšnosti každé pořádané akce.

LOGISTIKA A DOPRAVA

Vzhledem k velkému množství materiálu, který potřebujeme dopravit na místo konání našich akcí, jsme se rozhodli investovat do vlastního autoparku. Náš autopark zahrnuje malé dodávky, střední nákladní vozidla a velkoplošné soupravy s nosností až 44 tun. Díky tomu jsme schopni nabídnout přepravní služby nejen pro eventové akce, ale také pro jiné druhy zboží. Pokud potřebujete přepravit zboží nebo využít naše služby při organizaci akcí, rádi vám poskytneme podrobnější informace.

TECHNICKA PRODUKCE

Díky naší dlouhé historii na trhu a rozsáhlé zkušenosti s pořádáním různých akcí jsme schopni nabídnout ideální řešení pro vaši akci, které bere v úvahu prostor, lokalitu a další faktory. Jsme si vědomi, že každá událost je jedinečná, a tak přistupujeme k ní s maximální péčí a individualizací. Jsme otevřeni inovacím a rádi se přizpůsobíme i neobvyklým požadavkům našich klientů. Nechte se inspirovat a neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem či přáním.

TECHNIKA K PRONÁJMU

Naše technika je také k dispozici k zapůjčení pro vaše vlastní potřeby. Pokud potřebujete doplnit svůj technický setup pro akci, koncert nebo turné, stačí nám napsat a můžete si danou techniku zapůjčit. Naše firma funguje také jako půjčovna techniky, a proto jsme připraveni vám poskytnout potřebné vybavení.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás oslovit ještě dnes! Využijte kontaktní telefon nebo formulář pro více informací.